ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
تردمیل

تردمیل

تردمیل فورد FA200M

این تردمیل خانگی چند کاره ساخت کشور تایوان که با قدرت موتور 2.25 اسب بخار و ابعاد تسمه 45×135 سانتی متر تا وزن 125 کیلوگرم را تحمل می کند. شیب برقی این دستگاه به راحتی و به صورت اتوماتیک تا 12 درصد قابل تنظیم است و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.

امکان تنظیم سرعت و تنظیم شیب به صورت برقی و با فشار یک دکمه که برای دسترسی آسان بر روی دسته قرار دارد، ضربه گیر کف ، دارا بودن سنسور ضربان قلب بر روی دسته، ماساژور برقی، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، دمبل، برنامه های از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، محل نگهداری بطری آب، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از دیگر امکانات این تردمیل محسوب می شود. این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن گازی امکان پذیر است. مانیتور آن سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده، درجه شیب و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. تردمیل Ford FA200M شامل یک سال گارانتی تعویض قطعه می شود.

+ نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 16:02 توسط هایپرجیم | | تعداد بازدید : 2

تردمیل فورد FA250

این تردمیل خانگی ساخت کشور تایوان که با قدرت موتور 2.25 اسب بخار و ابعاد تسمه 48×130 سانتی متر که فضای مناسبی را برای دویدن در اختیار کاربر قرار می دهد تا وزن 125 کیلوگرم را تحمل می کند. شیب برقی این دستگاه به راحتی و به صورت اتوماتیک تا 22 درجه قابل تنظیم است. حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 22 کیلومتر در ساعت می رسد.

امکان تنظیم سرعت و تنظیم شیب به صورت برقی و با فشار یک دکمه که برای دسترسی آسان بر روی دسته قرار دارد، ضربه گیر کف، دارا بودن سنسور ضربان قلب بر روی دسته، برنامه های از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، محل نگهداری بطری آب، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از دیگر امکانات این تردمیل محسوب می شود. این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن گازی امکان پذیر است. مانیتور آن سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، درجه شیب، کالری مصرف شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. تردمیل Ford FA250 شامل یک سال گارانتی تعویض قطعه می شود.

+ نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 16:01 توسط هایپرجیم | | تعداد بازدید : 2

تردمیل فورد FA300

این تردمیل خانگی با توان موتور 3.5 اسب بخار و ابعاد تسمه 145×52 سانتی متر که فضای مناسبی را برای دویدن افراد درشت اندام فراهم می کند تا وزن 145 کیلوگرم را متحمل می شود. حداکثر سرعت کاربر بر روی این تردمیل به 20 کیلومتر در ساعت می رسد. شیب برقی آن به صورت اتوماتیک تا 18 درصد قابل تنظیم می باشد.این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن است.

ضربه گیر کف ، برنامه های از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، تسمه عریض و ضد الکترسیته، دارا بودن سنسور ضربان قلب بر روی دسته، کلید تنظیم سرعت و تنظیم شیب برای دسترسی آسان بر روی دسته، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم که به عنوان قفل کودک نیز استفاده می شود و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از دیگر امکانات این دستگاه هوازی به شمار می آید. مانیتور این دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت پیموده شده، درجه شیب و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. تردمیل Ford FA300 شامل یک سال گارانتی تعویض قطعه می شود.

+ نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 15:58 توسط هایپرجیم | | تعداد بازدید : 2